בית> תעשיות

כלי רכב

תעשיית הרכב מסתמכת במידה רבה על אוטומציה, אך כמה משימות ידניות כגון הרכבה, בדיקת איכות, הברגה וחיווט עדיין דורשות עובדים אנושיים בשל מגבלות טכנולוגיית האוטומציה הקיימת. עם זאת, המעבר לכיוון כלי רכב חשמליים מקדם את הדרישה לייצור גמיש, מה שמציג הזדמנות לרובוטים שיתופיים. רובוטים אלה ניתנים לתכנות מחדש ולפרוס בקלות, תוך מתן ביצועים עקביים ופוטנציאל להחליף עובדים אנושיים. זה יכול להוביל לחיסכון בעלויות ולשיפור היעילות בתעשייה.

קובוטים של DUCO מציעים מגוון מגוון של יישומים בתעשיית הרכב, הכוללים הרכבה, ריתוך, טיפול במכונה, בדיקה ובדיקה, תוך מענה יעיל לדרישות התעשייה. לרובוטים שיתופיים אלה יש גם את היכולת לבצע משימות כמו צביעה, ציפוי, הדבקה, הדבקה, ליטוש ושיוף, מה שמגדיל משמעותית את השימושיות שלהם בתהליכי ייצור מרובים. השילוב של קובוטים של DUCO בייצור רכב מאפשר לחברות להגביר את האוטומציה, לחזק את הפרודוקטיביות ולהפחית את התלות בעבודת כפיים, ובכך להתיישר עם מטרת התעשייה להשיג חיסכון בעלויות ויעילות מוגברת.

היתרונות של שימוש בקובוטים של DUCO ברכב

11


קובוטים הם יתרון בשל גודלם הקומפקטי ויכולת הסתגלותם, המאפשרים ניצול יעיל של החלל בפס הייצור. עם ממשקי תכנות ידידותיים למשתמש, הם יכולים לעבור בקלות בין משימות, ולהפוך את זרימת העבודה לאוטומטית בצורה חלקה.


ביצוע משימות הדורשות דיוק יוצא דופן

DUCO Cobots מבטיחים בטיחות בייצור רכב עם ביצועים מדויקים ועקביים, מזעור סיכונים ושמירה על תקני איכות.

22
33


להבטיח את בטיחות העובדים

קובוטים של DUCO מחוללים מהפכה באמצעי הבטיחות על ידי ביטול הצורך בגדרות בטיחות ומאפשרים לעובדים לעבוד בצמוד ללא חששות לפציעות. תכונה מתקדמת זו יוצרת סביבה בטוחה ושיתופית, מגבירה את הפרודוקטיביות והיעילות.

תרחישי יישומים

הקודם

בניה

כל היישומים הַבָּא

3C אלקטרוניקה

מוצרים מומלצים

קטגוריות חמות