בית> תעשיות

סמיקונדקטור

ייצור התקני מוליכים למחצה דורש סביבת ייצור קפדנית מאוד. מכיוון שמאות תהליכי ייצור מעורבים, לסביבת הייצור, כגון טמפרטורה, לחות וניקיון, יש דרישות מחמירות.

DUCO פיתחה וייצרה באופן עצמאי מגוון רחב של מוצרי רובוט ליבה המתאימים ללוגיסטיקה של קו מוליכים למחצה, לרבות ARV, OHS, OHT, RGV, Stocker, AMR, Lift וכו', כולם מתוכננים בהתאם ל-SEMI-certified תקנים. הם עומדים בדרישות ההסמכה של ESD, EMC ו-CLASS 5 ב-SEMI S2, SEMI S8 ו-SEMI S17. בנוסף, בהסתמך על רכיבי הליבה של מוליכים למחצה הלוגיסטיים בצד הקו, בנינו מספר מערכות לוגיסטיות אוטומטיות (AMHS) עבור תהליכי ייצור מוליכים למחצה שונים. מערכות אלו נועדו לעמוד בדרישות הניקיון ולספק טוב יותר את צרכי לקוחותינו.

היתרונות של שימוש בקובוטים של DUCO במוליך למחצה?

11

סטנדרט גבוה במיוחד

יש לנו חדר נקי Class 100 שהוכנס לעבודת בדיקה הקשורה לסביבת ייצור מוליכים למחצה. החדר הנקי בנוי לפי רמת הניקיון Class5 של סביבת ייצור מוליכים למחצה. 

 בנוסף, פיתחנו ויצרנו באופן עצמאי מגוון מוצרי ליבה רובוטיים המתאימים ללוגיסטיקה של מוליכים למחצה, העומדים בדרישות ההסמכה של ESD, EMC, CLASS 5 ב-SEMI S2, SEMI S8 ו-SEMI S17.


יעילות גבוהה

בשילוב עם מכשירים מיוחדים, ניתן להשלים את בדיקת החלקים הנעים המשמשים בייצור מושכל של מוליכים למחצה ישירות באתר הייצור של DUCO, מה שמאיץ מאוד את האופטימיזציה והאיטרציה של מוצרים נלווים.

22
33


היתרון החזק ביותר

במונחים של עיצוב ויישום התוכנית, DUCO מנצלת באופן מלא את השימוש המוגבל בשטח באתרי הלקוחות כדי להשיג פתרונות קרקע ואוויר משולבים, תוך יצירת ערך גדול יותר עבור הלקוחות. נכון לעכשיו, הגענו למספר חברות מוליכים למחצה בעל שם בינלאומי וסיפקנו מאות ציוד רובוטי אינטליגנטי, מוצרים נלווים המיוצאים לדרום מזרח אסיה ולמדינות אחרות.

תרחישי יישומים

הקודם

ללא חתימה

כל היישומים הַבָּא

קניות

מוצרים מומלצים

קטגוריות חמות