בית> תעשיות

חינוך ומדע

DUCO Cobot הוא רובוט רב תכליתי שניתן להשתמש בו כדי לאפשר שיתוף פעולה בזמן אמת ומחקר אינטראקטיבי אוטונומי בתחום ההשכלה הגבוהה והמחקר האקדמי. על ידי שילוב של חקר מעשי עם יכולת תכנות משופרת, הוא מעניק לחוקרים להתאים אישית את ההתנהגות שלו ולשפר את כישורי התכנות שלהם. DUCO Cobot מבצע אוטומציה של משימות שחוזרות על עצמן, חוסך לחוקרים זמן ואנרגיה, מאפשר להם להתמקד בשאלות מחקר מורכבות, והופך לכלי טכנולוגי רובוטי רב ערך בקהילה האקדמית.

יתרונות השימוש בקובוטים של DUCO בתחום החינוך והמדע

11


תכנית לימודים מלאה

DUCO מציעה מגוון רחב של קורסים המותאמים לרובוטים חינוכיים, המאפשרים לסטודנטים ולחוקרים למקסם את פוטנציאל הלמידה שלהם באמצעות תוכנית מובנית היטב המנצלת באופן מלא את המשאבים החינוכיים שלנו.


מערכת אקולוגית שלמה

DUCO מספקת ללומדים מגוון רחב של ערכות אופציונליות לחינוך מקיף לרובוטים, כולל כתיבה וציור, ראיית רובוט, הוראת בינה מלאכותית, בינה מלאכותית בסיסית וערכות מסילה הזזה. מבחר הערכה המגוונת של DUCO מבטיח חווית למידה מלאה וסוחפת בחינוך רובוטים.

22
33


מוכן להכללה

DUCO מציעה קורסי מעבדה לא מקוונים עם מדריכים מנוסים, המציידת את הלומדים במיומנויות מעשיות ומתקנים חדישים ליישום ופתרון בעיות בעולם האמיתי, תוך עמידה בסטנדרטים בתעשייה ובביקוש גבוה לידע מעשי.

תרחישי יישומים

הקודם

מזון ומשקאות

כל היישומים הַבָּא

בניה

מוצרים מומלצים

קטגוריות חמות