בית> תעשיות

3C אלקטרוניקה

תעשיית 3C, הכוללת מחשבים, תקשורת ואלקטרוניקה צריכה, היא חלק חשוב בתעשיית האלקטרוניקה. בעבר, משימות אלו נעשו באופן ידני, אך הצגת רובוטים משותפים של DUCO אפשרה אוטומציה, ומציעה את הדיוק וההסתגלות הנדרשים.

קובוטים של DUCO מספקים אינטגרציה חלקה בקווי ייצור עם החיבור האלחוטי ויכולות הוראת הגרירה שלהם. זרועות רובוטיות קומפקטיות אלו ניתנות להתקנה בקלות בכל זווית רצויה, כולל אנכית, אופקית או זווית של 45 מעלות. טכנולוגיית זיהוי התנגשות המתקדמת שלהם מבטיחה פעולה בטוחה ללא דרישה של גדרות בטיחות, ומאפשרת להם לעבוד ביעילות לצד בני אדם.

היתרונות של שימוש בקובוטים של DUCO בתעשיית ה-3C?

11


יעילות משופרת

לקובוטים יש מיומנות יוצאת דופן, המאפשרים מניפולציה מדויקת של חומרים עדינים במהירות עקבית, ומבטיחים סטנדרטים איכותיים במשימות מורכבות.


צדדיות משופרת

למרות יכולתם להתמודד עם מטענים משמעותיים, הקובוטים מפגינים קומפקטיות יוצאת דופן, המאפשרת התקנה חלקה במסגרות מגוונות. זה לא רק מייעל את ניצול שטח הרצפה אלא גם מוכיח ערך רב עבור קווי ייצור אלקטרוניקה 3C שבהם היעילות המרחבית היא קריטית.

22
33


החזר על השקעה משופר

קובוטים של DUCO מציעים תקופת החזר יוצאת דופן של שנה אחת בלבד, ומציגים את העלות-תועלת יוצאת הדופן שלהם כהשקעה. בנוסף, יכולות הייצור הבלתי פוסקות שלהם 7*24 מבטיחות החזר עקבי וארוך טווח על ההשקעה.

תרחישי יישומים

הקודם

כלי רכב

כל היישומים הַבָּא

ללא חתימה

מוצרים מומלצים

קטגוריות חמות