להיות מפיץ

הפוך למפיץ DUCO

האם אתה מחפש הזדמנויות הפצה רווחיות? אתה מנוסה בשיווק מוצרים ויש לך רשת חזקה של שותפים עצמאיים, שותפים וחנויות קמעונאיות נבחרות? הצטרף לרשת ההפצה של DUCO כדי להאיץ את הטרנספורמציה של אוטומציה. ב-DUCO, אנו מספקים סיוע לשווק את המוצרים שלנו בהצלחה באזור שלך ולתת לך את התמיכה הדרושה לך כדי להצמיח את עסק ההפצה שלך בפרספקטיבה ארוכת טווח כמפיץ אמין ומוערך.


להצטרף

למה להפיץ את DUCO?

פיתוח טכנולוגי

DUCO לקחה את המחקר והפיתוח הטכנולוגי בליבתה, לקחה את ההובלה בהשגת מספר טכנולוגיות פטנט שפותחו בעצמה, ויצרה ראשונות רבות בתעשייה לאורך הדרך: הרובוט השיתופי הראשון עם 7 צירים בסין, שיתוף הפעולה הראשון עם זרועות כפולות. רובוט בסין, הרובוט השיתופי הראשון בעומס גדול של 25 ק"ג בסין, הרובוט השיתופי הראשון בסין באורך 2 מטר באורך זרועו, והרובוט השיתופי הנייד הראשון בסין.

לאחר שירות ומכירות

יש יותר מ-100 נקודות מכירה ושירות בשוק המקומי והחו"ל, מכירה ישירה במפעל, מצוידת בצוות תחזוקה מקצועי, יותר מ-100 מהנדסים בכירים ובינוניים, כדי ליצור שירותים בזמן, מקצועי, נעים ומתחשב, והכל מתוך המשימה של מעבר לצרכי הלקוח ואחריות לתוצאות.

כוח המפעל

DUCO היא יצרנית מותג רובוט שיתופי, משלבת מו"פ, ייצור, שיווק ושירות, תוך התמקדות ברובוט שיתופי, כמפעל היי-טק ומתמחה חדש ומיוחד, בעל מעבדה לאומית להתייעלות אנרגטית, ומוצרים רבים זכו בכוכבי יעילות אנרגטית לאומיים .

הצג טכנולוגיה מתקדמת

כדי לשפר עוד יותר את הפרודוקטיביות, טכנולוגיית ייצור מתקדמת, לייצר מוצרים מדויקים יותר ולתמוך במעבר לייצור חסכוני באנרגיה, החברה השתמשה זה עתה בציוד חדש לעיבוד מדויק מהמותג המוביל בעולם.

חקירה

קטגוריות חמות