על DUCO

על DUCO

DUCO הוא מותג הרובוטים השיתופי של SIASUN CO., LTD. אשר הוקמה רשמית בשנחאי בשנת 2014. המשמעות היא: DUCO (DO UNIQUE COBOT).

היא מייצגת את החזון והמשימה של DUCO לרובוטיקה שיתופית, ומחויבת ליצירת מוצרים ייחודיים וערך עבור הלקוחות.

מורשת טכנולוגית DUCO מ-SIASUN Robotics (קוד מלאי: רובוט 300024), מורשת הטכנולוגיה היא DUCO יכולה להיות התמיכה החזקה ביותר. בדרך הפיתוח, DUCO לקחה את המחקר והפיתוח הטכנולוגי בליבתה, תוך שהיא מובילה בהשגת מספר טכנולוגיות פטנטים שפותחו בעצמה, ויצרה הרבה ראשונות בתעשייה לאורך הדרך: הרובוט השיתופי הראשון עם 7 צירים בסין, הרובוט השיתופי הדו-זרועי הראשון בסין, הרובוט השיתופי הראשון במשקל 25 ק"ג בעומס גדול בסין, הרובוט השיתופי הראשון בסין באורך 2 מטר באורך זרועו, והרובוט השיתופי הנייד הראשון בסין. מונעת על ידי DUCO, תעשיית הרובוטים השיתופית של סין מתעוררת במהירות.

DJI_0717_副本

עד כה, רובוטים שיתופיים של DUCO היו בשימוש נרחב בתחום הרכב, האנרגיה, מוליכים למחצה, 3C, חינוך ומחקר מדעי ותעשיות אחרות, המוצרים מיוצאים לדרום מזרח אסיה, צפון אמריקה, אירופה ועשרות מדינות ואזורים אחרים, המותג השפעה ידועה בכל העולם.

שיתוף פעולה אינטליגנטי למען עולם טוב יותר. DUCO תמשיך לשמור על כוחה במחקר וחדשנות, בכוחה של חוכמה, לקידום תעשיית הרובוטיקה השיתופית, ועוד לקוחות שילכו יד ביד ליצירת עתיד טוב יותר!

אבני דרך לפיתוח

על DUCO_副本

אנו יכולים לספק שירות הנדסה וטכנולוגיה מקצועי ביותר,
לפתור בעיות הנדסיות קשות רבות בתחומים שונים
CE
ISO9001
TUV
כמוני

DUCO לקחה את המחקר והפיתוח הטכנולוגי בליבתה, לקחה את ההובלה בהשגת מספר טכנולוגיות פטנט שפותחו בעצמה, ויצרה ראשונות רבות בתעשייה לאורך הדרך: הרובוט השיתופי הראשון עם 7 צירים בסין, שיתוף הפעולה הראשון עם זרועות כפולות. רובוט בסין, הרובוט השיתופי הראשון בעומס גדול של 25 ק"ג בסין, הרובוט השיתופי הראשון בסין באורך 2 מטר באורך זרועו, והרובוט השיתופי הנייד הראשון בסין. מונעת על ידי DUCO, תעשיית הרובוטים השיתופית של סין מתעוררת במהירות.

למה לבחור בנו

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

סביבת מפעל

קטגוריות חמות