בית> יישומים

צִיוּר

ריסוס וציפוי הן טכניקות גימור משטח המשמשות לצביעה או הגנה על חפצים. ציור נמצא בשימוש נרחב בתחום הרכב, רהיטים, אדריכלות ואמנות. ריסוס משמש בדרך כלל לציפוי אחיד בקנה מידה גדול. פעולות ידניות מציגות סיכונים בריאותיים ובטיחותיים, בעוד שפתרונות אוטומטיים מספקים חלופות טובות יותר.

אתגרים ב צִיוּר התַהֲלִיך

פתרון צביעה אוטומטית של DUCO

השימוש בקובוטים של DUCO בפעולות צביעה או ריסוס מניב יתרונות בולטים על ידי הגברת קצב הייצור, הפחתת עלויות התפעול וצמצום בזבוז החומרים. לקובוטים מתקדמים אלו יש את היכולת לבצע אוטומציה מלאה של כל תהליך צביעה עם דיוק יוצא דופן. מצוידים בזרועות מרובות צירים, הם מציעים גמישות ודיוק שאין שני להם, ומאפשרים להם לצפות ללא מאמץ משטחים מורכבים מכל זווית רצויה.

444

שיפור איכות ועקביות

מערכות אוטומטיות מבטיחות שליטה מדויקת על ריסוס וציפוי, וכתוצאה מכך איכות עקבית וכיסוי אחיד לכל חומר עבודה, ביטול טעויות אנוש ושונות, ושיפור האיכות הכוללת של ריסוס וצביעה.


הפחתת צריכת פסולת וחומרי צבע

מערכות אוטומטיות יכולות למזער בזבוז ולמטב את חלוקת הצבע על ידי שליטה מדויקת בנפח ההתזה ופיזור הצבע.

22


33

שיפור הבטיחות במקום העבודה

מערכות אוטומטיות מפחיתות את סיכוני הבריאות והבטיחות הפוטנציאליים העומדים בפני עובדים במשימות ריסוס וצביעה, על ידי מזעור חשיפתם לכימיקלים מסוכנים ולחלקיקים, ובכך משפרות את הבטיחות הכוללת במקום העבודה.


יכולת רישום נתונים ומעקב

מערכות אוטומטיות מציעות את היכולת לרשום פרמטרים של ריסוס וצביעה עבור חלקי עבודה בודדים באמצעות רישום נתונים ותכונות מעקב.

44

תעשיות קשורות

הקודם

אריזה

כל היישומים הַבָּא

מֵרוּט

מוצרים מומלצים
סֵמֶל

DUCO Robots Co., LTD.

דבר עם המומחה שלנו