בית> יישומים

עצרת

קובוטים מצטיינים במשימות הרכבה מדויקות, ומספקים עלייה מרובה ביעילות בהשוואה לעבודת כפיים. מצוידים במודולי תפס-הפעל תכליתי, הם יכולים להתמודד עם משימות הרכבה עדינות בתעשיות שונות, כולל אלקטרוניקה ומכשירי חשמל. קובוטים ניתנים להתאמה גבוהה לסביבות ייצור גמישות, ומציעים פריסה קלה, תפעול ושינויי פריסה יעילים.

אתגרים בתהליך ההרכבה


11

פתרון הרכבה אוטומטית של DUCO

הרכבת צינורות רפואיים, הכנסת צינור אחד באופן ידני נמשכת 10 שניות, ותפוקת הייצור נמוכה. על ידי שימוש בקובוט DUCO, זה לוקח רק 3 שניות להשלים, תוך שיפור משמעותי של תפוקת הייצור.


אבטחה מבלי להיות בלתי נשלטת

עבודת הרכבה דורשת מיומנויות ספציפיות, וחשוב שעובדים חדשים יקבלו הכשרה על מנת לשפר את התפוקה שלהם. DUCO ממלא תפקיד מרכזי בהבטחת שהמפעל שומר על שליטה על הקיבולת בתקופות של ייצור גבוה, ובכך מפחית את הסיכון של אי ודאות של כוח אדם שיובילו למצבים בלתי נשלטים.

22


33

שימוש ללא מאמץ ונוח

רובוטים שיתופיים, מספקים נוחות יוצאת דופן ורבגוניות בתכנות. הם מתהדרים בלמידה ותפעול ללא מאמץ, המאפשרים למשתמשים לתכנת אותם באמצעות ממשקי גרירה-וללמד אינטואיטיביים או ממשקים גרפיים ידידותיים למשתמש. בניגוד להתקני אוטומציה קבועים מסורתיים, קובוטים מצטיינים בפריסה מהירה ובמעבר חלק בין קווי ייצור. במקום להצריך שכתוב של תוכניות מותאמות אישית, ניתן להתאים בקלות התנהגויות קובוט באמצעות תוכנה מודולרית. יכולת הסתגלות זו הופכת את הקובוטים למתאימים ביותר לתרחישי ייצור גמישים באצווה קטנה.

תעשיות קשורות

הקודם

ללא חתימה

כל היישומים הַבָּא

הלחמה

מוצרים מומלצים
סֵמֶל

DUCO Robots Co., LTD.

דבר עם המומחה שלנו