בית> יישומים

משטחים

פתרון הערימה של palletiz של DUCO משלב דיוק, מהירות ואמינות עם שילוב רובוטים משותפים, הפחתת עומס פיזי על העובדים ושיפור הבטיחות במקום העבודה. ניתן לשלב את הפתרון בצורה חלקה עם עמודי הרמה, המאפשרים ערימה יעילה של מגשים בגבהים משתנים. עם פריסה קלה ובקרות אינטואיטיביות, הוא מייעל את תהליך ערימת המגשים, מייעל את הפעולות ומשפר את היעילות הכוללת, משפיע לטובה על הפרודוקטיביות ועל רווחת העובדים.

אתגרים ב משטחים התַהֲלִיך

פתרון DUCO AutomatedPletizing

ערכת המשטחים של DUCO מספקת פתרון יעיל למשטחים אוטומטיים, הכוללת תפס ואקום, עמוד הרמה, חיישן זיהוי משטחים ומחוון לטיפול מאובטח, מיקום מדויק והפחתת שגיאות. עם הממשק האינטואיטיבי שלה, מערכת DUCO מאפשרת פריסה מהירה של רובוטים משותפים ללא ידע בקידוד, ייעול ההגדרה והשקה תוך 20 דקות.

11

מודולרי

ערכת המשטחים של DUCO מספקת פתרון שלם עבור פלטיזציה יעילה ואוטומטית, המבטיחה טיפול בטוח, מיקום מדויק וניטור קל, לשילוב חלק בזרימת העבודה שלך.


פריסה קלה

מערכת DUCO מפשטת פריסת רובוטים שיתופית בכך שהיא מאפשרת למקודדים להגדיר ולהשיק רובוטים תוך 20 דקות בלבד, מה שמגביר את הפרודוקטיביות והיעילות ללא צורך בתכנות או תצורה מורכבים.

22


33

פעולות פשוטות

התאמת ביצועים בזמן אמת ברמת המודול מייעלת פרמטרים ותצורות תפעוליות כדי למקסם את היעילות באמצעות ניטור מתמשך, התאמות מיידיות וכיוונון עדין איטרטיבי לשיפור ביצועי המערכת והפרודוקטיביות.

תעשיות קשורות

הקודם

הלחמה

כל היישומים הַבָּא

הברגה

מוצרים מומלצים
סֵמֶל

DUCO Robots Co., LTD.

דבר עם המומחה שלנו