בית> יישומים

פיקוח איכותי

שיטות מדידה מסורתיות כגון מדידות ומדידות קואורדינטות מכונות (CMM) איטיות ומוגבלות באספקת נתונים מקיפים מעבר לכך מידות קווי מתאר, מעכבות בדיקות סובלנות. שיטות בדיקה ידניות אינם מתאימים לדרישות טכניות מודרניות ולמחזורי ייצור. למרות זאת, הופעתה של בדיקת תלת מימד אוטומטית בייצור תעשייתי גדול חברות יאיץ את הקידום של צינורות בדיקה אוטומטיים ו סדנאות. על ידי שילוב מערכות פיקוח 3D רובוטיות עם פסי ייצור, ניתן להשיג בדיקות בלתי מאוישות וחכמות, המובילות ל- השפעה טרנספורמטיבית על ייצור אינטליגנטי בעולם.

אתגרים ב פיקוח איכותי התַהֲלִיך

פתרון בדיקת איכות אוטומטית של DUCO

DUCO Cobot משתמש בציוד סריקת לייזר ומדידה תלת מימד משולב לביצוע מדידות תלת מימדיות על חלקי עבודה, רכישת נתוני פני השטח. על ידי יישור מודל המדידה למודל העיצוב וחילוץ תכונות מפתח, הוא מאפשר השוואה עם מודלים תיאורטיים, ומקל על זיהוי מידות או פגמים. יתר על כן, ה-DUCO Cobot יכול לשלב מנגנון סיבוב אינטליגנטי לאוטומטי של סיבוב ולתמוך במתקנים גמישים, המאפשרים לכידת נתונים מקיפה על פני השטח מכל הזוויות.

11

יעילות זיהוי גבוהה

בדיקות אצווה אוטומטיות מגדילות את היעילות ביותר מפי 5.

דיוק סריקה גבוה: דיוק הסריקה יכול להגיע ל-0.025 מ"מ.


מהירות מדידה מהירה

רכישת נתונים יעילה בקצב של 1.3 מיליון פעמים בשנייה. 

פריסה קלה: תומך בהוראה ובתכנות לא מקוונות, ברשת מאובטחת ופריסה קלה של מכונות עם מסלולי תנועה גדולים.

22


33

דרגת אינטליגנציה גבוהה

על ידי לחיצה פשוטה על כפתור, אתה יכול לבצע אוטומציה וללכוד בצורה חכמה נתונים בגודל מלא של חלקים יצוקים בהזרקה במהירות. 

סריקה אוטומטית ועיבוד ביעילות גבוהה: מערכת הבדיקה החכמה האוטומטית מעבדת נתונים סרוקים ליצירת נתונים תלת מימדיים מלאים על ידי הסרת רעשים, יישור קואורדינטות ומיזוג. ניתוח של דוחות נתוני שגיאות מבדיקות אצווה עוזר לזהות ליקויים בתהליך הייצור, ומאפשר שינויים ואופטימיזציות בזמן כדי לשפר את שיעורי ההסמכה של המוצר.

תעשיות קשורות

הקודם

טיפול בחומר

כל היישומים הַבָּא

אריזה

מוצרים מומלצים
סֵמֶל

DUCO Robots Co., LTD.

דבר עם המומחה שלנו