בית> יישומים

אריזה

תעשיית האריזה המסורתית תלויה מאוד בעבודת כפיים, שבה בני האדם אחראים לתפעול וטיפול במוצרים ובחומרי אריזה. תהליך עתיר עבודה זה דורש מאמץ פיזי ומיומנויות ספציפיות. עם זאת, עבודת כפיים קשורה למגבלות כגון טעויות אנוש, יעילות נמוכה ומגבלות בתנאי עבודה. לעומת זאת, אוטומציה בתעשיית האריזה מציגה מכונות וציוד לייעול תהליכי הייצור.

אתגרים ב אֲרִיזָה התַהֲלִיך

פתרון אריזה אוטומטי של DUCO

DUCO Cobot פועל באופן אוטונומי, ממזער התערבות אנושית ומקסום יעילות הייצור באמצעות פרמטרים מוגדרים מראש. מערכת הבדיקה החזותית שלה משתמשת בטכנולוגיית מצלמה מתקדמת ועיבוד תמונה כדי לזהות פגמים ושגיאות לאורך האריזה. מערכות משולבות אלו מאמתות אוטומטית את דיוק האריזה, מבטיחות תיוג מדויק ושומרות על שלמות המוצר, תוך טיפול מיידי בבעיות. DUCO Cobot גם אוספת נתוני ייצור נרחבים ומשתמשת באלגוריתמים לניתוח נתונים ואופטימיזציה כדי לשפר באופן מתמיד את תהליך האריזה.

11

יעילות ייצור גבוהה יותר

מערכות אריזה אוטומטיות מחוללות מהפכה בפעולות האריזה עם תהליכים מהירים, מתמשכים ומדויקים, ומבטלות את הצורך בהתערבות ידנית, וכתוצאה מכך יעילות ייצור מוגברת וקצרת מחזורים.


עלויות עבודה מופחתות

מערכות אריזה אוטומטיות מפחיתות את התלות בעבודת כפיים, מאפשרות הקצאת משאבים למשימות בעלות ערך גבוה יותר, מפחיתות שגיאות ותאונות, ובסופו של דבר מפחיתות את עלויות העבודה והוצאות ההכשרה הנלוות.

22


33

שיפור איכות האריזה

בעזרת מדידה ובקרה מדויקת של חומרי אריזה, הם ממזערים פסולת ואריזות מוגזמות, בסופו של דבר משפרים את איכות האריזה ומפחיתים את הסיכונים של נזק וזיהום.


אופטימיזציה של ניהול מלאי

ניתן לשלב את מערכת האריזה האוטומטית עם מערכות ניהול מלאי כדי להשיג ניטור וניהול מלאי בזמן אמת.

44

תעשיות קשורות

הקודם

פיקוח איכותי

כל היישומים הַבָּא

צִיוּר

מוצרים מומלצים
סֵמֶל

DUCO Robots Co., LTD.

דבר עם המומחה שלנו