בית> חֲדָשׁוֹת  > הצלחת הלקוח

ריתוך והדבקה של חלקי גוף לרכב

2023-08-25

כיום, מוצרי רכב מתפתחים בכיוון של בטיחות וחיסכון באנרגיה, שמירה על סביבה ירוקה וללא זיהום. בתוך ה תהליך ייצור רכב, דבק גוף הוא מכריע ובשימוש נרחב. גוּף דבק ריתוך יכול לא רק לשחק את התפקיד של איטום, בלימת זעזועים, חלודה מניעה, בידוד קול וחום, הפחתת רעש. זה יכול גם להחליף נקודה ריתוך, ריתוך קשת ותהליכים מסורתיים אחרים להשגת החיבור של חלקי מתכת מתכת, ובכך לייעל את תהליך הייצור, לכן, ה בחירה סבירה של דבק ריתוך היא קריטית. דבק ריתוך נקודתי מרוכז בעיקר על הרצפה, במיוחד מסביב תא המנוע, מכסה הגלגל הקדמי והאחורי מסביב לאיטום דרישות של החשובים ביותר. מקומות הדבקה אופייניים הם הרצפה הקדמית והתא הקדמי, הרצפה האחורית חופפים; הקשר בין הצד מתחם והרצפה; החיבור בין כיסוי הגלגל הפנימי האחורי לבין המתחם הצדדי, והחיבור עם הרצפה וכן הלאה.

נקודות כאב של לקוחות

פרויקט זה בוצע במקור על ידי שני עובדי כפיים. אדם אחד היה אחראי על טעינה, הידוק ו פורק חומרים, בעוד האיש השני החזיק את אקדח ההדבקה להדבקת חלקים רלוונטיים. עקב אי סדירות ה חלקים ומוצרים, דיוק המיקום של הדבקה ידנית לא הייתה גבוהה, העקביות היה גרוע, והיעילות הייתה נמוכה. עַל מצד שני, עקב ההדבקה הידנית ציוד, הסביבה של האתר הייתה מלוכלך ומבולגן, מה שהפך את הסדנה ההנהלה והעובדים סובלים מאוד.

1695886152550_ 副本

פתרון

רובוט שיתופי DUCO עם ציר 7 משמש לשתי תחנות עבודה צולבת, עם מערכת אספקת דבק אוטומטית ובטיחות סורק לייזר. הפרויקט משתמש ברובוט שיתופי של DUCO GCR20, מצויד באקדח דבק אוטומטי וכלי עבודה ב הקצה, ומערכת אספקת דבק אוטומטית לאספקת דבק. החלקים נטענים ופורקים ומהודקים באופן ידני, והרובוט מורח דבק לפי הנתיב המתוכנן לאחר לחיצה על כפתור ההתחלה. בזמן הזה, כוח האדם בתחנה אחרת לטעינה ופריקה והידוק של חלקים חדשים, לאחר השלמת לחצן התחל, ה רובוט לביצוע דבק עבודה חוצה תחנות כפולות. ה התחנה מצוידת בתכנון מלא של מיגון בטיחות, העושה שימוש במחצלות בטיחות ובסורק לייזר. הלייזר הבטיחותי סורק מספק דרך פשוטה ויעילה לנטר את אזור סביב הציוד. הגנת גישה מושגת באמצעות בקרת גישה, בין היתר, כך שה בטיחות המפעיל מובטחת במהלך פעולה רגילה וניתן לגשת לציוד בקלות בעת הצורך, ובכך לשכלל את מנגנון ההגנה על כוח אדם ו שיפור רמת הבטיחות של תפעול כוח אדם.

הטבות

הצגת מערכת מכונת ההדבקה כוללת מערכת אמינה, ניהול פשוט, תחזוקה נמוכה; המערכת אטומה היטב, ה לחץ של משאבת הדבק יכול להבטיח את הזרימה הרגילה של אספקת הדבק; יכול לעמוד ברוחב של קו הדבק ניתן להתאים בטווח של 1 מ"מ-8 מ"מ; כדי להבטיח שמערכת ההדבקה מתקנים לטווח ארוך יציבות הפעולה של עקביות המוצר, האיכות השליטה הייתה להבטיח שבאותו זמן יפתור טוב יותר את הבעיה של דליפה של הדבק כדי למנוע את הסביבה הנגרמת על ידי המשני זיהום. הלקוח חישב כי המשמרת הבודדת ללקוח לחסוך מפעיל 1, היעילות עלתה ב-15%, מחזור החזר ההשקעה של רק 15 חודשים.

הקודם כל החדשות הַבָּא
מוצרים מומלצים

קטגוריות חמות