בית> חֲדָשׁוֹת  > הצלחת הלקוח

Electricdrive NVH זיהוי אוטומטי

2023-08-25

NVH הוא NVH הוא נושא מקיף למדידת איכות הרכב ייצור, שנותן את התחושה הישירה והשטחית ביותר ל משתמשי רכב. פשוט הגדר, NVH מתייחס לרעש, רטט וחספוס רטט של קול בהתאמה. רכב NVH הוא אחד הדאגות של יצרני הרכב הגדולים וחברות רכיבים בתעשיית הרכב הבינלאומית, וה אופטימיזציה של NVH יכולה לשפר את חווית הנהיגה של רכב.

נקודות כאב של לקוחות

תחת מגמת הפיתוח הנוכחית של חדש רכבי אנרגיה, לקוחות השקיעו א הרבה מו"פ בפיתוח אנרגיה חדשה כלי רכב. להלן מבחן NVH פלטפורמה לאחר מכלול הכונן החשמלי הושלם. יש הרבה כונן חשמלי דגמים על פלטפורמת הבדיקה, עם שונים גדלים ודגמי כוח, והמבחן התפקידים כולם שונים, אשר דורשים את בדיקות בדיקה שיוצבו בצורה אנכית על הבדיקה משטחי הכוננים החשמליים, והבדיקה התהליך לוקח הרבה זמן, ובאותו הזמן זמן, עקב מגבלת האתר, ה שטח הבדיקה של פלטפורמת הבדיקה הוא יחסית קטן, מה שדורש רובוטים כדי להשלים את בדיקת מיקום בחלל קטן ו עם דיוק גבוה.

图片3_副本

פתרון

ראשית, על פי התכנון של פלטפורמת הבדיקה, על ידי הדמיית נגישות עמדת הבדיקה של הרובוט, כמו גם הערכת של הרובוט מסלול תנועה. בשל העומס הקטן של הגשושית לבדיקת NVH, ה זרוע שיתופית DUCO GCR5-910 עם עומס של 5 ק"ג וטווח זרועות של 910 מ"מ נבחר כדי לעמוד בדרישות העבודה. כעיצוב הבדיקה הפלטפורמה היא להעביר את הכונן החשמלי פנימה מצד אחד ולהוציא את החשמל סע לרצף הבא מהצד השני, יש מגבלה של מנגנון משני הצדדים, כך שניתן להרכיב רק 2 סטים של זרועות שיתופיות GCR5-910 הפוך על החלק העליון של פלטפורמת הבדיקה. כאשר יש לכונן החשמלי לא נכנסו לפלטפורמת הבדיקה, שתי המכונות מורחבות ל- בחוץ כדי להבטיח שיש מספיק מקום מעל הכונן החשמלי יכול להיות מועבר לפלטפורמת הבדיקה. כאשר הכונן החשמלי מהודק, ה 2 רובוטים מתחילים לרוץ לעמדת הבדיקה לבדיקה ברצף

הטבות

בשלב הנוכחי של תחנת עבודה הדוקה space, רובוט שיתופי DUCO GCR5 יכול להשתמש בגמישות בחלל הקיים לעבודה, תוך הבטחת דיוק הבדיקה ו שיפור הגמישות של אוטומציה של קווים. ל-GCR5 הפעלה פשוטה ויציבה מערכת, אשר לא רק מקלה על איתור באגים של טכנאים באתר אבל גם מבטיח את היציבות של קווים אוטומטיים, מתן פלטפורמה אמינה עבור NVH בְּדִיקָה.

הקודם כל החדשות הַבָּא
מוצרים מומלצים

קטגוריות חמות