בית> חֲדָשׁוֹת  > הצלחת הלקוח

הידוק מארז סוללות חדש לרכב אנרגיה

2023-08-25

NVH הוא NVH הוא נושא מקיף למדידת איכות הרכב ייצור, שנותן את התחושה הישירה והשטחית ביותר ל משתמשי רכב. פשוט הגדר, NVH מתייחס לרעש, רטט וחספוס רטט של קול בהתאמה. רכב NVH הוא אחד הדאגות של יצרני הרכב הגדולים וחברות רכיבים בתעשיית הרכב הבינלאומית, וה אופטימיזציה של NVH יכולה לשפר את חווית הנהיגה של רכב.

נקודות כאב של לקוחות

הדרישות של פרויקט זה הן בעיקר בכמה היבטים. המקום עבור העבודה בתא המטען של המכונית היא מאוד קטן, אז הגמישות והגמישות של הרובוט חשוב מאוד, וה עיצוב של כלי הידוק הקצה צריך להיות קומפקטי יותר; שנית, כאשר המכונית הגוף זורם עם כלי ההחזקה לכך תחנת הרכבה, סטיית המיקום זה גדול; בנוסף, מלפנים ומאחור רצף של תחנת הידוק זה הוא א תחנת הפעלה ידנית, כך הרובוט צריך לחוש את הסביבה שמסביב ודינמיקה של כוח אדם בכל עת להבטיח בטיחות כוח אדם.

图片 5

פתרון

בוצע ניתוח מקיף עבור הפרויקט ועם ה היתרונות של עומס גדול, גמישות גבוהה ומשקל קל, SIASUN DUCO® GCR20 עם מערכת ראייה הפך למומחה הידוק ו לקח את העבודה לעשות הידוק חבילת סוללות תא המטען תוך כדי תנועה עם קו. עם עומס של 20 ק"ג ה-GCR20 מציע יכולת הידוק עם גבוה מומנט ומבטיח איכות הידוק. השילוב של רובוט + חזון מאפשר מיקום משני של נקודת ההידוק של ערכת הסוללה, שיפור מהירות הידוק ותפוקה. מערכת הבטיחות האקטיבית-פסיבית של ה-SIASUN רובוט שיתוף פעולה של DUCO® מסוגל לעבוד בצוותא עם אנשים, ותופס א מיקום קטן ומספק בטיחות לצוות האתר תוך ביטול הצורך גידור בטיחות.

图片 6

图片 7

הקודם כל החדשות הַבָּא
מוצרים מומלצים

קטגוריות חמות